Ana Sayfa | KOLAYLI GROUP

HAKKIMIZDA;
Kolaylı Group Değer,hedef ve stratejileri doğrultusunda müşterilerinin gereksinimlerini restaurant, fast food,market,outet mağazaları ve otel alanlarında en üst seviyede karşılayarak Yenilikçi,Katılımcı ve Sorumlu olma felsefesinden hareketle hedeflerine ulaşarak alanının Öncüsü olan bir kuruluştur.
Şirketimiz müşteri ve çalışanlarının memnuniyetini ve uzun vadeli bağlılığını sağlayarak tüm imkanlarını en etkin biçimde kullanmak suretiyle sürekli gelişerek büyümek anlayışıyla hareket etmeyi kendisine ilke edinmiştir..

Misyonumuz Etik değerlerinden ödün vermeden konuklarının ihtiyaç,istek ve beklentilerini karşılayan,çağdaş standartlarda hizmet veren,başarının sürekliliğini kurum kültürü haline dönüştürerek iş çözümleri ve hizmet sunan bir kuruluştur.
Vizyonumuz Güveni,saygınlığı temsil eden,mutlak konuk mutluluğunu ön planda tutatn,çalışanları ile bütünleşmiş,kurumsal kimliği ile öne çıkan,uluslar arası düzeyde hizmetlerinde ve turizm sektöründe örnek bir kuruluş olmanın hedefinde,daima zirvede olmaktır..
Değerlerimiz Misafirverlik, Güler yüz, samimiyet ve şeffaflık, Hizmette mükemmellik..

TARİHÇEMİZ;
1992 yılında kurulan Kolaylı Otel,bugüne dek kalite ve prensiplerinden ödün vermeksizin hizmet vermeye devam etmiştir.2015 yılında ise yenilenerek,tamamen yep yeni konsepti ile hizmet vermeye devam etmektedir.


  • belek


Yükleniyor